Vilniaus mokytojų namuose – anšlaginis koncertas, skirtas išėjusiems atlikėjams atminti

1/22
Teksto dydis:

Antradienio vakarą Vilniaus Mokytojų namuose vyko dešimtojo Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai–aš“ vakaras–koncertas, skirtas anapilin išėjusiems festivalio dalyviams Vytautui Kernagiui, Sauliui Mykolaičiui, Valdžiui Aleksaičiui, Sigitui Gedai, Olaf Stenstad, Kallei Zwilgmeyriui, Zigmars Kristsonsui ir Pavel Stavrev prisiminti.

„Mūsų festivalio lankytojai – tai žmonės, pavargę nuo kasdienybės purvo ir dažniausiai šėlstantys ne judesiais, o savo vidine rimtimi“, – pastebi festivalio vadovas Juozas Žitkauskas.

Nors nemokamas koncertas turėjo prasidėti šeštą valandą, tačiau jau pusę šešių nebebuvo nė vienos laisvos vietos. Renginio metu buvo rodomos video ištraukos iš mus palikusių atlikėjų koncertų, o juos dainomis pagerbė V. Povilionienė, A. Klova, G. Storpirštis, D. Razauskas, A. Kulikauskas, S. Samuelsen iš Farerų salų, D. Mclaughlin iš Airijos. Publika nesibodėjo dainuoti kartu su atlikėjais ir atsistojus pagerbti žymių Lietuvos bei užsienio bardų.

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai–aš“ truks visą savaitę – iki pat sekmadienio.

Festivalyje – daugiau negu 30 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose bei Lenkijoje ir Latvijoje.

Juose pasirodys ne tik lietuviai, tačiau ir net 27 svečiai iš užsienio valstybių – Baltarusijos, Brazilijos, Farerų salų, Prancūzijos ir kitų šalių.

Rytoj festivalio svečiai Vilniuje galės apsilankyti penktą valandą Vilniaus Mokytojų namuose vyksiančiame koncerte senjorams, kuriame dainas atliks A. Kulikauskas, S. Bareikis, A. Jegelevičius, V. Kazlauskas, A. Klova, A. Svidinskas.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko